Przejdź do treści

Tektury faliste

Dostępna w naszym asortymencie tektura falista jest jednym z najtańszych materiałów pakowych dostępnych na rynku.
Z tego względu korzysta z niej wiele firm, funkcjonujących w ramach różnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem meblarskiej czy metalurgicznej.

Nasza oferta:

Dostępna w naszym asortymencie tektura falista jest jednym z najtańszych materiałów pakowych dostępnych na rynku. Z tego względu korzysta z niej wiele firm, funkcjonujących w ramach różnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem meblarskiej czy metalurgicznej. To zabezpieczenie, które produkowane jest szybko i z niewielkim budżetem, co przekłada się na jego cenę. Jeśli zależy Ci na ograniczeniu kosztów związanych z pakowaniem dystrybuowanych przez firmę artykułów, warto zdecydować się właśnie na tekturę falistą. Pozwala ona wypełnić przestrzeń w opakowaniu i zabezpieczyć produkt przed otarciami i zarysowaniami. Ponadto, jest ona również powszechnie wykorzystywana w budownictwie. Wykorzystuje się ją między innymi do przygotowywania posadzek przed kładzeniem podłóg. Dzięki izolacji akustycznej i termicznej, jaką zapewnia, znacznie zwiększa się komfort korzystania z pomieszczenia. Tektura falista pozwala również na wyrównanie posadzki.

Produkt
najwyższej klasy
Doskonała
wydajność produktu
Wysokiej jakości
parametry techniczne

Tektura falista – Pruszcz Gdański, Gdynia, Gdańsk

Innym możliwym zastosowaniem tego materiału jest zabezpieczenie wnętrz budynków podczas remontu. Sprawdza się jako niedroga ochrona przed zaplamieniem. Jednocześnie, używając jej, nie przyczyniamy się do zanieczyszczania środowiska, w związku z tym, że jest to produkt biodegradowalny. Oferowane przez nas rolki dostępne są w różnych wymiarach. Jeśli potrzebujesz wyrobu o spersonalizowanej szerokości, zapraszamy do kontaktu. Przygotowujemy również zamówienia indywidualne. Siedzibą firmy jest Pruszcz Gdański, jednak prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju. Wiele współpracujących z nami firm funkcjonuje w obrębie Gdańska i Gdyni. Zapraszamy do kontaktu wszystkie przedsiębiorstwa, zainteresowane hurtowym zakupem jakościowych materiałów izolacyjno-zabezpieczających. Oprócz tektury falistej, w naszym asortymencie można znaleźć również folię bąbelkową, piankę polietylenową, w tym profile ochronne, a także taśmy spinające, umożliwiające bezpieczny załadunek. Kupując w naszej hurtowni, masz pewność, że transportowane produkty będą dobrze zabezpieczone.

Rolki oferowane przez firmę Ol-Fol dostępne są w różnych wymiarach. Potrzebujesz dedykowanego do Twoich potrzeb wyrobu o spersonalizowanej szerokości i długości?

Zapraszamy do kontaktu – realizujemy zamówienia na materiały izolacyjno-zabezpieczające dla klientów indywidualnych i hurtowych.

Oprócz tektury falistej, w naszym asortymencie można znaleźć również folię bąbelkową, piankę polietylenową, w tym profile ochronne, a także taśmy spinające, umożliwiające bezpieczny załadunek.
Kupując w naszej hurtowni, masz pewność, że transportowane produkty będą dobrze zabezpieczone.

Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych