Przejdź do treści

Taśmy spinające

Zabezpieczenie towaru często bywa bagatelizowanym aspektem załadunku. Tymczasem, to przede wszystkim on determinuje sukces całej operacji.
Trudno w stu procentach przewidzieć warunki, jakie będą panowały na drogach, jak również ewentualne przeszkody.

Nasza oferta:

Każdy transport towaru powinien być odpowiednio zabezpieczony. Aby osiągnąć najwyższy poziom ochrony, należy zadbać o właściwe mocowanie. W przypadku niezadbania o ten aspekt przewożenia artykułów, firma ryzykuje możliwość zaistnienia uszkodzeń mechanicznych, obić i otarć, które negatywnie wpływają na jakość produktu. Taśmy spinające pozwalają na bezpieczne unieruchomienie ładunku, niezależnie od rodzaju transportu – drogowego, morskiego czy kolejowego. Dają one gwarancję, że transportowane towary nie ulegną destrukcji ani żadnym uszczerbkom, zachowując najlepszą jakość. Inwestując w nasze wyroby, mogą Państwo liczyć na bezpieczeństwo przewożonych produktów. Wystarczy zastosować taśmę zgodnie z jej przeznaczeniem, ochronić swoje artykuły wewnątrz opakowania na przykład z wykorzystaniem pianek i folii, a także wszsytko dodatkowo zabezpieczyć odpowiednim rodzajem folii stretch.

Produkt
najwyższej klasy
Doskonała
wydajność produktu
Wysokiej jakości parametry
techniczne
Dopasowanie
do potrzeb
klienta

Taśmy spinające hurt

Zabezpieczenie towaru często bywa bagatelizowanym aspektem załadunku. Tymczasem, to przede wszystkim on determinuje sukces całej operacji. Trudno w stu procentach przewidzieć warunki, jakie będą panowały na drogach, jak również ewentualne przeszkody. Dzięki odpowiedniemu spięciu można jednak zminimalizować możliwe szkody do minimum. Nasza firma prowadzi hurt materiałów zabezpieczających i izolacyjnych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą wyposażyć się jednorazowo w ich dużą ilość za niewielką cenę. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy. Oferujemy również folie bąbelkowe i pianki poliuretanowe, a także profile, które pozwalają na doskonałe zabezpieczenie przewożonych przedmiotów wewnątrz opakowania. Nasze taśmy spinające powstają z najwyższej jakości tworzywa, które pozwala na bezpieczne mocowanie ładunku. Masz wątpliwości co do tego, jaki zestaw zabezpieczeń wybrać? Chętnie doradzimy Ci w tej kwestii. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza umożliwiają proponowanie Klientom rozwiązań, optymalnie dostosowanych do potrzeb ich firmy.

Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych