Przejdź do treści

Pianki polietylenowe

Dystrybuowana przez nas pianka polietylenowa nie wchodzi w reakcje chemiczne z tworzywami i lakierem.
Szczególne właściwości izolujące i amortyzujące sprawiają, że materiał ten jest chętnie wykorzystywany w wielu branżach. 

Nasza oferta:

Dystrybuowana przez nas pianka polietylenowa
nie wchodzi w reakcje chemiczne z tworzywami i lakierem
Dystrybuowana przez nas
pianka polietylenowa
nie wchodzi w reakcje chemiczne
z tworzywami i lakierem

Dostępna w naszym asortymencie pianka polietylenowa to produkt, znajdujący szerokie zastosowanie w branży handlowej i transportowej. Podobnie jak oferowana przez nas folia bąbelkowa, jest ona wykorzystywana do pakowania artykułów. Doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie produktów, szczególnie narażonych na uszkodzenia ze względu na swoją delikatną strukturę. Pianki polietylenowe zapewniają szczególną ochronę dystrybuowanym i transportowanym artykułom dzięki swoim szczególnym właściwościom. Zapobiegają takim uszczerbkom, jak:

  • zarysowania,
  • obicia,
  • odgniecenia,
  • nasiąkanie wilgocią,
  • odbarwienia lakieru.

Pianka polietylenowa hurt

Dystrybuowana przez nas pianka polietylenowa nie wchodzi w reakcje chemiczne z tworzywami i lakierem. Szczególne właściwości izolujące i amortyzujące sprawiają, że materiał ten jest chętnie wykorzystywany w wielu branżach. Nasza firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami funkcjonującymi na rynku meblarskim czy szklarskim, a także produkującymi sprzęt elektroniczny i części motoryzacyjne. Oferujemy hurt materiałów izolacyjno-ochronnych, dzięki czemu właściciele firm mogą zaopatrzyć się w niezbędne środki do pakowania dystrybuowanych przez siebie artykułów w korzystnej cenie. W naszym sklepie można zamówić duże ilości pianki, która posłuży jako wypełnienie opakowań. To najbezpieczniejsza opcja z możliwych, umożliwiająca precyzyjne dopasowanie do kształtu produktu.

Produkt
najwyższej klasy
Doskonała
wydajność produktu
Wysokiej jakości
parametry techniczne

Sprzedaż pianki polietylenowej

Prowadzimy sprzedaż pianki polietylenowej najwyższej jakości, odpowiedniej do bezpiecznego pakowania wrażliwych na uszkodzenia sprzętów elektronicznych wyposażonych w ekrany, jak laptopy, telewizory czy tablety. Materiał ten sprawdzi się również w przypadku ceramiki, szczególnie narażonej na uszkodzenia przy transporcie. Dbamy o to, aby do wytwarzania naszych produktów wykorzystywano wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały. Dzięki temu pianki, które dystrybuujemy, gwarantują najwyższy poziom ochrony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy z województwa pomorskiego, a także spoza regionu. Realizujemy zamówienia hurtowe, jak również te na mniejszą skalę. W razie wątpliwości co do specyfikacji danego produktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy doborze.

Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych