Przejdź do treści

Kątowniki tekturowe

Staramy się spełniać wszelkie wymagania kontrahentów, więc jako renomowany producent kątowników tekturowych oferujemy najlepsze na rynku rozwiązania w tym zakresie. Sprzedawane akcesoria są idealne dla podmiotów poszukujących tanich i skutecznych metod na zabezpieczenie różnego rodzaju pakunków. Mogą być one stosowane w przypadku większych i mniejszych kartonów, a także palet, bo wzorowo chronią krawędzie ładunku – usztywniając je i minimalizując ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Jest to doskonała propozycja dla dużych oraz małych przedsiębiorców, więc zapraszamy do sprawdzenia naszego doskonałego asortymentu!

Nasza oferta:

Zastosowanie kątowników tekturowych

W czasie procesu logistycznego należy zadbać o idealne przygotowanie i zapakowanie towarów, które powinny dotrzeć do odbiorców w nienagannym stanie. Jesteśmy sprawdzonym producentem kątowników tekturowych, czyli dodatków ułatwiających odpowiednią ochronę paczek. Sprzedawane elementy umożliwiają zabezpieczenie pojedynczych lub zbiorczych przesyłek przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas załadunku, przewozu bądź rozładunku kartonów czy palet. Warto wiedzieć, że tego typu narożniki pozwalają też rozłożyć naprężenia w czasie owijania folią stretch. Koniecznie użyj ich, gdy trzeba przetransportować meble, produkty AGD i RTV, lustra czy piętrowo ustawione opakowania z małymi przedmiotami. 

Specyfikacje kątowników tekturowych

Dostępne akcesoria muszą wyróżniać się ponadprzeciętną trwałością, bo są poddawane rozmaitym próbom. OL-FOL jest producentem kątowników tekturowych, który dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń, stosując lity materiał o gęstej strukturze. W konsekwencji narożniki wykazują znakomitą odporność na uderzenia, rozerwania, przebicia i inne niekorzystne zjawiska. Na uwagę zasługuje również świetna estetyka rozwiązań, wynikająca z dopracowania każdego szczegółu. Akcesoria wykonujemy na życzenie Klientów, którzy mogą zdecydować się na różne rozmiary. Tworzymy warianty o wybranej długości, szerokości (od 30 do 100 mm) i grubości (od 1,5 do 8 mm).
Wysoka
wytrzymałość
na wgniatanie
Stabilizacja
ładunku
Rozłożenie naprężenia
w czasie owijania
folią stretch
Możliwość
wielokrotnego
użytku

Kątowniki dla wielu firm

Liczne zalety kątowników tekturowych sprawiają, że są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z wielu sektorów gospodarki. Mnóstwo podmiotów musi magazynować, a potem wysyłać liczne towary do nabywców. W związku z tym potrzebne są hurtowe ilości narożnych produktów ochraniających paczki. Jako dobry producent jesteśmy w stanie szybko dostarczyć bardzo dużą liczbę kątowników tekturowych. Chętnie podejmiemy współpracę z magazynami, zakładami produkcyjnymi, sklepami internetowymi i stacjonarnymi, a także firmami spedycyjnymi.
Produkt najwyższej klasy
Doskonała wydajność produktu
Wysokiej jakości parametry techniczne
Produkt w pełni ekologiczny

Skorzystaj z oferty producenta kątowników tekturowych

Od lat tworzymy najwyższej klasy kartonowe wyroby do zabezpieczenia palet i różnorakich przesyłek. Jesteśmy doświadczonym producentem kątowników kartonowych, który zapewnia krótkie terminy realizacji, fachowe doradztwo zakupowe oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie oferowane artykuły mają doskonałe parametry użytkowe, a przy tym pozostają ekologiczne, bo zostały zrobione z materiałów pochodzących z recyklingu. Zachęcamy do kontaktu i wybrania naszych propozycji!

Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych