Przejdź do treści

Folia stretch

Dostępna w naszym asortymencie folia stretch znajduje zastosowanie głównie przy pakowaniu artykułów wymagających zabezpieczenia podczas transportu, jak również przygotowywania ich do przewozu na paletach. Wykorzystywana jest również w celu odpowiedniego magazynowania produktów, zwłaszcza tych wymagających szczególnej ochrony. Ze względu na duże zapotrzebowanie w sektorze handlowym, prowadzimy sprzedaż hurtową folii stretch. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, chcących ograniczyć koszty przechowywania i transportu poprzez jednorazowy zakup większej ilości tego materiału izolacyjnego.

Nasza oferta:

Folia stretch maszynowa

Folie maszynowe tanio

Oferowane przez nas folie maszynowe stanowią uniwersalny wyrób z tworzywa sztucznego, używany powszechnie w różnych gałęziach przemysłu. Jej cechy sprawiają, że sprawdza się w roli materiału zabezpieczającego produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala skutecznie go unieruchomić. Jest to materiał bardzo wytrzymały i rozciągliwy, co pozwala na jego efektywne co)minimalizuje jego zużycie . Z wykorzystaniem folii stretch można zapakować nawet najcięższe palety. Sprawdza się także przy zabezpieczaniu paczek, niezależnie od ich gabarytów i wagi.

Folia stretch – Gdańsk, Gdynia i Pruszcz Gdański

W naszym asortymencie można znaleźć różne rodzaje tego uniwersalnego materiału, w tym popularną folię maszynową 23 mikrony. Naszym Klientom oferujemy hurtowe dostawy folii o różnej grubości i odcieniach, w ramach współpracy B2B. Dbamy o to, by każdy z proponowanych przez nas wyrobów spełniał najwyższe standardy. Każda sprzedawana  przez nas folia spełnia normy oraz posiada wszystkie potrzebne atesty.

Zapraszamy do kontaktu firmy z Gdańska i Gdyni, jak również spoza regionu. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ale działamy na szerokim obszarze, dostarczając spersonalizowane zamówienia dostosowane do potrzeb Klienta. Chętnie doradzamy przy doborze rodzaju folii, oddając do Państwa dyspozycji swoją specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.  Zapraszamy do składania zamówień. 

Jesteśmy w stanie przygotować rolki o każdej wadze w różnych wymiarach.

Produkt
najwyższej klasy

Doskonała
wydajność produktu

Wysokiej jakości
parametry techniczne

Nasze folie stretch wykorzystywane są w branżach logistycznych, spożywczych i produkcyjnych

Starannie dobrane surowce i zaawansowany proces technologiczny pozwalają nam oferować folie stretch w atrakcyjnych cenach i o wysokich parametrach wytrzymałościowych oraz wydajnościowych. Z powodzeniem nasze folie stretch można wykorzystać do:

  • pakowania artykułów wymagających zabezpieczenia podczas transportu
  • przygotowywania towarów do przewozu na paletach
  • magazynowania produktów wymagających szczególnej ochrony

W ofercie firmy Ol-Fol znajdziesz wiele rodzajów folii:

  • folie stretch maszynowe
  • folie stretch cięte (minirap)
  • folie stretch power
  • folie stretch super power
  • folie pre stretch
Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych