Przejdź do treści

Folie pęcherzykowa

Dostępna w naszym asortymencie folia bąbelkowa izolacyjna to produkt powszechnie stosowany do pakowania i transportowania produktów. Wypełnione powietrzem pęcherzyki pozwalają na optymalną ochronę artykułów szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie folii pęcherzykowej pozwala na ochronę transportowanego czy dystrybuowanego przedmiotu przed wieloma rodzajami uszczerbków, do których należą między innymi zgniecenia, zadrapania, czy nasiąkanie wilgocią.

Nasza oferta:

Folia bąbelkowa hurt

Folia pęcherzykowa w niskiej cenie

Oferowana przez nas folia bąbelkowa nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo towarowi znajdującemu się wewnątrz opakowania. Doskonale sprawdza się również w charakterze wypełniacza. Podczas pakowania wewnątrz kartonowego pudełka często pozostaje sporo luzu. Jeśli ta wolna przestrzeń nie zostanie wypełniona, powstaje ryzyko uszkodzenia towaru, który może swobodnie poruszać się wewnątrz. Właściwie unieruchomiony przedmiot nie powinien natomiast ulec żadnym uszkodzeniom. Zastosowanie folii bąbelkowej pozwala na zredukowanie prawdopodobieństwa wszelkiego rodzaju uszczerbków do minimum dzięki jej dodatkowym właściwościom. Warto również zaznaczyć, że jest to materiał niedrogi i odpowiedni do recyklingu.

Sprzedaż folii bąbelkowej

Wszystkie te właściwości sprawiają, że folia pęcherzykowa jest powszechnie wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu. W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce, zapotrzebowanie na tego rodzaju materiał izolacyjny stale rośnie. Nasza firma prowadzi sprzedaż folii bąbelkowej dla biznesów z wielu branż – między innymi producentów szkła, ceramiki, części samochodowych, artykułów elektronicznych i AGD czy armatury. Doskonale sprawdza się ona do zabezpieczania artykułów zarówno podczas samej dystrybucji, jak i dostaw.
Produkt
najwyższej klasy
Doskonała
wydajność produktu
Wysokiej jakości
parametry techniczne

Hurt folii bąbelkowej – Pruszcz Gdański, Gdańsk, Trójmiasto

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki przekrój rodzajów produktu. Wśród proponowanych przez nas artykułów, dostępnych hurtowo w ramach współpracy B2B, znalazła się między innymi popularna elektroniczna folia bąbelkowa czy wykonywane na zamówienie worki. Prowadzimy hurt materiałów izolacyjnych, dzięki czemu nasi Klienci mogą zaopatrzyć się duże ilości folii w niskiej cenie. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ale zajmujemy się zaopatrzeniem firm na terenie Gdańska i innych obszarów Trójmiasta, jak również tych spoza regionu.

W asortymencie znajdziesz następujące typy folii:
• folia dwuwarstwowa B1 lekka
• folia trzywarstwowa B1LD
• folia B2 standard
• folie B3, B4 mocne
• folie z dodatkami UV (BKS-UV)
  oraz z dodatkami antystatycznymi
  (B1AS) stosowanymi w elektronice

03--001

Dostępne wymiary rolek:
Szerokość – od 20cm do 250cm
Nawój – 100 mb.

Systemy opakowań - Ol-Fol
Producent folii stretch & kątowników tekturowych